Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

HKR 3:0 PIS | FC Hradec Králové - FC Písek (Přípravný ...
Olomouc– Opava • konec 13:15 2:4 Sparta – Pardubice • konec 13:15 1:3 Brno – Příbram • konec 15:15 3:0
Online: Dobříš - Písek 0:2, MOL Cup - Fotbal
Teplice - Liberec 2:0, fotbal se vrátil, střely, šance i překvapivé skóre; DĚJINY EURA. 1996: Naštvaný Berger už balil tašku. Pak málem trefil zlato; Pět gólů, hattrick Wernera. Lipsko opět smetlo Mohuč, bída Schalke trvá; Brémy se nadechly i díky Pa
JanŠilinger – Wikipedie
HFK Olomouc (1:4) a v 58. minutě ho kvůli zranění nahradil David Kočiš. Následující duel na hřišti rezervy Fastavu Zlín (2:3) tak vynechal, v duelu s rezervou Slovácka (1:0) se do sestavy vrátil a v 80. minutě ho střídal Jan Hloch.
fotbal
- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.
Fotbal Nejobsáhlejší fotbalové zpravodajství
2020 18:00 Karviná vs. Č. Budějovice fotbal - FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 28:Karviná vs. Č. Budějovice Městský stadion Karviná MFK Karviná SK Dynamo Č.
Vyšehrad 2:1, Česká fotbalová liga - Fotbal
Olomouc - Příbram 1:2, radost trenéra Horvátha, rozhodl sparťan Polidar; Limberský versus Sparta. Kde bere plzeňský veterán energii? Papíroví diváci a hlasité komentáře z trávníku: Laco, přestaň bláznit! Sparta přivede slovenského brankáře Holce, zad
O vedení nakonec Třinečtí přišli - Frýdecko-místecký a ...
Třinec – Jarní boj o setrvání ve FNL fotbalisté Třince začali špatně. Na stadionu exligových Českých Budějovic vinou hrubek ztratili vedení a nakonec prohráli 3:1. Na vítězství čekají už devět zápasů.
Fotbal :: Olomoucký kraj
Fotbal Olomouc ve fotbale zastupuje tým, který hraje první ligu ČR a jmenuje se SK Sigma Olomouc. SK Sigma Olomouc patří mezi tradiční kluby české nejvyšší fotbalové soutěže. První ligu poprvé hrála v ročníku 1982-1983, na jehož konci následoval prvn
MSK BŘECLAV - Notes | Facebook
MSK BŘECLAV, Breclav, Czech Republic. 1,334 likes · 3 talking about this · 389 were here. Břeclavský fotbalový klub hrající v sezoně 2016/2017 Divizi . Béčko MSK hraje I.A třídu. Oficiální webové...
PIS 5:0 VLT | FC Písek - Loko Vltavín (Česká fotbalová ...
Olomouc– Jablonec • konec (90+3) 14:30 1:1 Plzeň – Č. Budějovice • konec ( 90+5 ) 17:00 1:0