Nejvýhodnější sázení

fotbal jahod kouřim

Vsaďte si

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 58 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

- Diskuse
Aroma difuzer Lampy vypadaji opravdu krasne, ja neverim tomu, ze mohou nicit i roztoce - to asi neni mozne udelat jen tak. Kdyz jsem si ted precetla, co prace s tim je a hlavne cenu naplni, ani bych do koupe lampy nesla.
- Diskuse
ad 1) Tady jde ovšem také o jakési preventivní opatření. Pokud žáci budou vědět, že mohou být kdykoliv otestováni a může tak být zjištěno i požití drogy cca týden před tím, tak si jistě budou dávat větší pozor než v případě, kdy jim bude jasné, že šk
Velikonoční skanzen na Vysokém Chlumci - Blog
O velkých svátcích, (vánoce, velikonoce) vždy zatoužím si připomenout staré lidové zvyky. A nejlépe dle mého názoru to jde ve skanzenech. O letošních velikonocích jsem si vybral Vysoká Chlumec.
- Diskuse
Dík za pěkné fotky. V Bystřičce jsem měl skvělého přítele, musím se tam někdy podívat. Jen bych měl výhradu ke Slušovicím, tedy k uvedenému komentáři o "nesplněném socialistickém snu".
- Diskuse
Sice kdyby bylo podobných víc - byl by v republice klid a mír. Hodně lidí si ale neví rady s tím na koho hodit svoje neúspěchy. Nezvedené děti, nevydařený vztah, potřebu chlastat, málo peněz, drahé cigarety atd. atd. A za to můžou všichni Babišové, Z
Pěší výlet kolem Kouřimi - Blog
To,že Kouřim byla významné sídliště lidí už od pravěku, jsem se zmínil už při své „Pěší túře po magických místech Kolínska“ Tzv. hradiště Stará Kouřim s Lechovým kamenem a s dalšími věcmi. Ale tam jsem tentokrát namířeno neměl.
Kouřím, kouříš, kouří, kouříme, kouříte, kouří - Blog
Statistiky o tom, jak moc ubylo kuřáků od chvíle, kdy se na krabičkách cigaret objevily morbidní obrázky a zakázalo se kouřit v restauracích, mě přinutily přemýšlet o sobě, a tak jsem napsala osobní a upřímnou zpověď kuřačky.
- Diskuse
Jenom mi vrtá hlavou jak to s děckama dělali naše babičky, když nebyly myčky, automatky, rychlovarné konvice, el. žehličky atd. atd.
- Diskuse
Je možné, že to naše současná demokracie dotáhne tak daleko, že za šíření písní Tomáše Ortela skončí člověk u soudu. Zatím současná demokracie zakázala jeho prezentaci ve veškerém mainstreamu, pro jistotu "přerušila" Českého slavíka, ale třeba dojde
Kouřim - Výsledky pro Komunální volby 2018, kandidátky ...
Kouřim - náš domov, sdružení nezávislých kandidátů (37,65 % hlasů) strana získala 5 216 hlasů (obsadili 6 mandátů) 6