Nejvýhodnější sázení

hokej demonstrace

Vsaďte si

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 111 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

- Diskuse
Tak tak. Zatím tu asi nikdo nepřipomněl hrdiny našeho odboje. Např. Třri krále a řadu odbojových skupin a výsadků. Nikdo si nevzpomněl na československé radioamatéry, kteří zprostředkovávali radiové spojení mezi těmito skupinami a zahraničím.
- Diskuse
Sakra, to byla blbá doba. Eticky špatná, že, ale každou chv íli vidím něco, co tu ti soudruzi vybudovali - chátrající továrny a haly v Berouně, u Berouna, paneláky, které si lidi hezky renovovali a čekají v nich, jaký režim tady zase bude - Rusové?
Zimní olympijské hry 1998 – Wikipedie
Zimní olympijské hry 1998 se odehrávaly v japonském Naganu.Právo pořadatelství získali Japonci na zasedání Mezinárodního olympijského výboru v Birminghamu 15. června 1991, protikandidáty byli Salt Lake City (USA), Östersund (Švédsko), Jaca (Španělsko
- Diskuse
Zdravím, pane Trčálku Ano, v tom, že Vlasovci nebojovali po boku nacistů většinu válku, ale jen její část, jsem se v jednom blogu, psaném před více než 4 měsíci, spletl, přičemž jsem svou chybu uznal a přímo v textu článku to dodatečně doplnil.
Vlna demonstrací dosáhla i do Prahy ( inspirováno ...
Asi bych se k tomuto tématu už nevracel. Je to totiž pořád dokola. Názor, protinázor. Pan Hassan dnes ale zveřejnil reportáž z demonstrací v Praze a následná diskuse mě nakopla k reakci.
Co se nyní děje v Americe, - Blog
se týká všech lidí po celém světě. Slyšela jsem, že demonstrace se chystají i v jiných městech. Jako je Austrálie v Sydney, ale i v Praze. Důvod k demonstracím se najde, protože v každém státě to může být jiný důvod.
Proč jsem chvilkařka, ač nechodím na demonstrace (polemika ...
Jsem chvilkařka, ač nechodím na velké demonstrace a nesouhlasím se vším, co se tam řekne. Přesto jsem podepsala většinu jejich petic, souhlasím s jejich základními idejemi a sleduji každý jejich krok. A možná půjdu i demonstrovat.
Najdi si důvod a můžeš jít do ulic rabovat, zapalovat ...
Pokaždé, když ke mně dojdou podobné informace o tom, že někde nějaká demonstrace za nějaká práva nebo na protest proti něčemu, co se někomu stalo nebo se to jen nelíbí, se zvrhla v rozbíjení a ničení, rabování a zapalování cizího majetku, jsem rád, ž
Tři mrtví a tři pobodaní. Policie vyšetřuje útok v ...
Britská policie vyšetřuje sobotní útok nožem v jihoanglickém městě Reading, při němž zemřeli tři lidé, jako teroristický čin. Oznámil to dnes národní koordinátor pro boj s terorismem Dean Haydon. Vyšetřovatelé dosud hovořili o tom, že motiv útočníka
Nebezpečí sociálních nepokojů po koronaviru - Blog
V mnoha zemích začaly nepokoje: v Libanonu lidé zapalují banky a ve Spojených státech se konají ozbrojené demonstrace. Roste nebezpečí vypuknutí násilí. Egoismus rozněcuje silné emoce, a tak Američané nikoliv bezdůvodně vykoupili všechny zbraně ve zb