Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

SEZÓNA -

Krajská liga mužů Pardubického kraje 2019/20. Konečná tabulka dle článku 417 SDŘ

Pardubice - Plzeň 3:8, Plzeň po pětigólové smršti v druhé ...

Hokejisté Plzně v neděli deklasovali poslední tým extraligy Pardubice 8:3. Až do poloviny bylo utkání vyrovnané, ale pak hosté během sedmi minut vstřelili pět branek. Dva góly dali plzeňský Kodýtek a pardubický Ihnacak, u jehož zásahů si připsal poka

TV program: Hokej— Česká televize

Para hokej. 09:55 MS Ostrava 2019. Dokument o ostravském Mistrovství světa v para hokeji 2019, které přepsalo dějiny tohoto sportu. video. Délka: 23 minut ST HD.

Česká asociace inline hokeje

Mistrovství světa mužů, žen a juniorů se mělo původně uskutečnit v termínu od 26. června do 12. července 2020, ovšem kvůli šíření koronaviru Covid-19 muselo dojít ke změně. MS juniorů a žen by se tedy mělo uskutečnit od 30. srpna do 8. září a kategor

Živě: Extraliga míří do finiše, bude už v 51. kole ...

Olomouc - Litvínov 3:1 Pardubice - Sparta 1:2pp. Plzeň - Kometa 3:2 Vítkovice - Karlovy Vary 8:2 ... Hokejová Tipsport extraliga hokej sport online online přenos 51. kolo HC Verva Litvínov HC Vítkovice Ridera HC Dynamo Pardubice reklama. Právě se děj

Hokej - online přenosy, výsledky zápasů dnes, program ...

MS v hokeji, extraliga, vše z NHL, KHL a další hokejové info - online reportáže, vysledky zápasů dnes, program zápasů a další info. Hokej - online přenosy, výsledky zápasů dnes, program utkání -

ivanmik - pce x cho

Úvod » Fotoalbum » Hokej » ELH 2012/13 Pardubice x Chomutov. ELH 2012/13 Pardubice x Chomutov. Utkání ELH 2012/13 2.kolo ČSOB Pojišťovna Pardubice x Piráti Chomutov 18.9.2012 Výběr z tohoto alba také na facebooku Komentáře. Přidat komentář Jméno: Nad

Hokej– ČT sport – Česká televize

Nejnovější články z rubriky Hokej na sportovním webu České Televize. ... DYNAMO PARDUBICE 52 16 - 3 - 10 - 23 121:160 64 12. HC LITVÍNOV ...

HCŠKODA PLZEŇ

Transparentní účet Fanoušci Indiánům: 123-1619000287/0100 | Aktuální stav konta: 202 871,80 CZK (k 30.5. 18:00)

Hokej MS v hokeji, Extraliga a NHL na jednom místě

3.června 2020, aktualizováno 20:28 Soupeřem hokejistů Liberce v 1. kole play off Ligy mistrů bude polský tým GKS Tychy, Třinec narazí na Junosť... Právě se stalo