Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Litvínovská přesilovka v duelu se Spartou -
Litvínovská přesilovka v duelu se Spartou Litvínov v utkání proti Pražanům nakonec prohrál 3:4 v prodloužení. Podívejte se s námi na část jedné z jejich přesilových her.
Online: Bělorusko - Česko, MS v hokeji 2018 - Hokej
Online reportáž - Online: Bělorusko - Česko, MS v hokeji 2018 - Hokej
Zápas s Mountfieldem rozhodla až přesilovka v prodloužení
Zápas s Mountfieldem rozhodla až přesilovka v prodloužení ... Zajímavý hokej pokračoval. Gól mohl rozradostnit domácí fandy, Hanzl podruhé v utkání nastřelil tyč! V šanci se objevil také Piroš, ale muselo se prodlužovat. V 58. minutě byl vyloučen Zem
ONLINE: Slovensko - Dánsko - Šport -
První přesilovka Slovenek a ty se už nastěhovaly do útočné třetiny. Avšak před dánskou brankou zatím nevystřelily. 56:06 Vyloučení v týmu Dánsko (Maria Olaussonová – 2 min., Nedovolené vrážení). 54:19 ... hokej. Tipsport liga;
Pan přesilovka. Z Goal-ofssona je postrach NHL |
Hlavní strana>Sport>Hokej>NHL. Hokej Pan přesilovka. Z Goal-ofssona je postrach NHL. 19.10.2019 13:30 Původní zpráva . Sdílejte: Facebook Twitter Email. Začíná z něj jít strach jako z legendárního Alexandra Ovečkina. Hokejista Victor Olofsson má své
Hokej on-lineČesko - Rusko -
36:50 Hraje se ve vysokém tempu pohledný, oboustranně útočný hokej. 35:31 Hraje se v plném počtu. 34:50 Plekanec doklepl puk ze Sokolovova betonu do branky, ale rozhodčí ještě před tím odpískal. Po následné šarvátce se vylučuje na obou stranách, pokr
Online:Španělsko - Česko 31:25, Mistrovství Evropy mužů ...
Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u házené zase někdy příště. Španělsko – Česko 31:25 (14:9) Nejvíce branek: Maqueda 4, Dujshebaev 4, Fernández 3 – Zdráhala 8/3, Kašpárek 6, Bečvář 4. Sedmimetrové hody: 3/1 – 3/3. Vyloučení: 3:5
Finsko -Česko 2:3, Probuzení a výhra. Češi otočili zápas ...
Generálka na mistrovství světa má za sebou první ze tří příběhů. Česká hokejová reprezentace zahajovací utkání Euro Hockey Tour v Českých Budějovicích proti Finsku zvládla, i když prohrávala o dva góly. Na úvod turnaje Carlson Hockey Games tým vedený
Ani jedna přesilovka? Bylo to nefér, zlobí ... -
„Za vyrovnaného stavu nám zkrátka chyběla přesilovka, kterou jsme nedostali. Tam si myslím, že bychom rozhodli. Přesilovky nám na tréninku šly, připravovali jsme se na ně, bohužel jsme žádnou nedostali,“ mrzí ho. „Ale při jednom gólu se na to nelze v
Švédsko - Česko 3:2 MS v hokeji | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
MS hokej 2018 - online přenos Švédsko - Česko, 6. května 2018 16:15, Royal Arena, Kodaň, Dánsko (kapacita: 12 490 míst)