Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

- OVVČSLH Blansko
5. Rytíři Blansko 6. TJ Sokol Černá Hora 7. Spartak Adamov, z.s. Nejslušnější tým OP 2019/2020: TJ Rájec-Jestřebí. Nejproduktivnější hráč OP 2019/2020: Libor Maša(TJ Tatran Hrušky) – 36 (20+16) V OP 2019/2020 jsme viděli: – 531 branek – 481 asistencí
| hokej
V závěru třetiny přišel ošklivý faul Adama Rulíka na Vladimíra Kýhose, za který dostal od rozhodčího trest 5 minut + do konce utkání.Druhá třetina přinesla svižnější hokej. Sokolovští měli více šancí, byli lepším týmem, ale jedno jméno zde vyčnívalo.
V utkání mezi Nashvillem Predators a New Yorkem Rangers Alexej Jemelin tvrdě srazil Marca Staala a poslal jej do nemocnice. Dostane od vedení NHL trest? Ostrý faul Jemelina znamenal konec pro Staala. Nashville doma přivítal New York Rangers a nakonec
Turnaj VTM U14 (2005) -ČSLH
času, větší trest = 5 minuty čistého času, osobní trest = 10 minut čistého času. c) Úprava ledové plochy probíhá vždy po dvou odehraných třetinách, tzn. během utkání pouze jednou – po první nebo po druhé třetině. d) Před každým utkáním budou mít týmy
Turnaj VTM U14ČSLH propozice 4 týmy
= 5 minutčistého času, osobní trest = 10 minut čistého času. c) Úprava ledové plochy probíhá vždy po dvou odehraných třetinách, tzn. během utkání pouze jednou – po první nebo po druhé třetině d) Před každým utkáním budou mít týmy k dispozici 5 minut
Trest (lední hokej) – Wikipedie
Trest se v ledním hokeji ukládá za chování odporující pravidlům. Většinu trestů uděluje hlavní rozhodčí. Čárový rozhodčí může postihovat pouze technická provinění, jako je příliš mnoho hráčů na ledě.V NHL může čárový rozhodčí trestat úmyslné zákroky,
LEDNÍ HOKEJ - HC Karlovy Vary
o 5. místo, o 3. místo a finále se hrají 3 x 20 minut čistého času. b) Délka trestů při vyloučení hráče je následující: menší trest = 2 minuty čistého času, větší trest = 5 minut čistého času, osobní trest = 10 minut čistého času.
DK Repik Michal 22 01 2017
Zákrok hráče Michala Řepíka na protihráče Lukáše Nahodila z utkání Sparta Praha - Dynamo Pardubice, které bylo předsedou Disciplinární komise ELH řešeno na z...
PROPOZICE PRO TURNAJ VTM U12
trest = 5 minutčistého času, osobní trest = 10 minut čistého času. c) Úprava ledové plochy probíhá vždy před utkáním a během utkání pouze jednou – po první třetině. Před každým utkáním budou mít týmy k , které se utkají systémem každý dispozici cca.
Online přenos
Rozhodčí ukládají trest 5 minut. 48:03. Timeout Hippos Žďár n/S. 48:03. Po sérii nepřesností si domácí pro jistotu berou oddechový čas. 47:01. Domácí brankář si připisuje první zákroky ve třetí třetině. 45:21. Domácí se po vstřelení branky snaží hru