Nejvýhodnější sázení

jackpot má nakažených itálie

Vsaďte si

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 58 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Itálie míří do přísného lockdownu, nejtvrdší bude o...

Polovina italských regionů včetně Říma, Benátek a Milána se od pondělí 15.března opět úplně uzavírá. Koronavirus je v zemi opět na vzestupu, za což zřejmě můžou nové rychleji se šířící varianty.

Itálie a Portugalsko hlásí denní rekordy nakažených koronavirem...

Itálie a Portugalsko dnes ohlásily nejvyšší denní přírůstky nakažených koronavirem od poloviny dubna. Za posledních 24 hodin se v šedesátimilionové Itálii potvrdilo 4458 nakažených a Portugalsko, které má zhruba stejně obyvatel jako Česká...

jackpot nakažených itálie

Profil - Patrick Modiano, francouzský spisovatel, narozený těsně po válce - v červenci 1945 - na hustě zalidněném pařížském předměstí Boulogne-Billancourt.Držitel Rakouské státní ceny za evropskou literaturu z roku 2012 a Světové ceny Cina...

vysledky nakažených v rusku

V Rusku za minulých 24 hodin přibylo přes 8800 potvrzených případů nákazy koronavirem a 169 úmrtí na covid-19. Informoval o tom krizový štáb. Počet nakažených tak oproti předchozímu dni stoupl, údaj o úmrtích je o něco nižší než ve středu.

Covid pokořil další hranici, ve světě je poprvé za den přes...

Svět poprvé od počátku pandemie nemoci covid-19 překonal hranici milionu koronavirem nově nakažených za den. Vyplývá to z propočtů agentury AFP, která vycházela z průměrného přírůstku za uplynulých sedm dní.

Svět má za den přes milion nakažených covidem, Izrael schválil...

Paříž/Londýn/Řím/Jeruzalém - Svět poprvé od počátku pandemie nemoci covid-19 překonal hranici milionu nově nakažených koronavirem za den. Vyplývá to z propočtů agentury AFP, která vycházela z průměrného přírůstku za uplynulých sedm dní.

Omikron už válcuje Evropu, nakažených jsou stovky tisíc za den...

Velká Británie, Francie, Itálie. Tyto tři země oznámily, že s datem 28. prosince překonaly maximální čísla ve svých koronavirových statistikách. Strmý růst počtu nakažených hlásí i další země.

Nakažených přes 100 000 lidí, nejpostiženější v Evropě zůstává...

Už více než 100 000 lidí se po celém světě nakazilo novým typem koronaviru, který způsobuje nemoc Covid-19. Počet případů v posledních dnech roste především v Íránu a Jižní Koreji, aspoň jeden potvrzený případ nákazy už ohlásila většina...

Ranní komentář: Itálie už má 9 tis. nakažených, trhy po...

Vůbec nejhůře pak z hlavních trhů dopadl akciový index v Itálii, který odevzdal během jediného dne více než 10 %. Korekce na akciovém trhu byla doprovázena implozí dluhopisových výnosů, které si v jednu chvíli u desetiletých splatností v...

V USA je už přes 100 000 nakažených, Itálie má rekordní počet...

Počet obětí koronaviru v Itálii za den vzrostl o rekordních 919 na 9134. Je to nejvyšší denní nárůst úmrtí na nemoc Covid-19 v Itálii od vypuknutí epidemie v zemi před více než měsícem.