Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Shelby Rogersová – Wikipedie
Shelby Rogersová, nepřechýleně Shelby Rogers (* 13. října 1992 Mount Pleasant, Jižní Karolína), je americká profesionální tenistka.Ve své dosavadní kariéře nevyhrála na okruhu WTA Tour žádný turnaj. V rámci okruhu ITF získala do května 2017 čtyři tit
Alison Riskeová – Wikipedie
Alison Riskeová, úředním příjmením Riske-Amritraj, (* 3. července 1990 Pittsburgh, Pensylvánie) je americká profesionální tenistka.Ve své dosavadní kariéře na okruhu WTA Tour vyhrála dva singlové turnaje, když triumfovala na Tianjin Open 2014 a Libém
Online: Puigová, Rogersová - Sie, Strýcová 2:6, 5:7, Paříž ...
Mohlo by vás zajímat. Tábory vs. nákaza aneb roušky s sebou. Děti nebudou moci vařit, ubude výletů; Než se ještě více zadlužit, je lepší odložit splátky úvěrů
Roland Garros | Tenis on line, live tenis, tenis výsledky
Cibulková nestačila na Španielku, trojseťák nezvládla DOMINIKA CIBULKOVÁ (27) nasadená ako dvadsiata druhá prehrala za 161 minút 4:6, 6:3, 1:6 so španielskou dvanástkou podujatia CARLOU SUÁREZOVOU-NAVARROVOU (27) v 3.kole dvojhry žien na Roland Garro
Na French Open vypadli Strýcová, Kristýna Plíšková i Rosol ...
Paříž - Českým tenistům se dnes na grandslamovém Roland Garros nedaří. V úvodním kole vypadla loňská osmifinalistka Barbora Strýcová, ani na pátý pokus v Paříži z 1. kola nepostoupila Kristýna Plíšková a skončil i poslední český zástupce v mužské dvo
Fandí Tampě, brečí i u knížky. Na Roland Garros válí 108 ...
Dosud nevyhrála jediný turnaj WTA. Na grandslamu nejdále prošla do třetího kola US Open. Na žebříčku je až na 108. místě. Na Roland Garros ale tenistka Shelby Rogersová způsobila prvotřídní senzaci, když postoupila do čtvrtfinále. „Vždycky jsem snila
Nedělní program French Open | Tenis on line, live tenis ...
Plán čtvrtfinále Wimbledonu B. Strycova (CZE) - J. Konta (GBR) 19 2. zápas na Centru (start 14.00) E. Svitolina (UKR) 8 - K. Muchova (CZE) 2. zápas na kurt č. 1 (start 14.00) 04.07.2019
Šafářová v Paříži končí po boji, Kvitová po trápení ...
Pročeské tenistky byl páteční hrací den na Roland Garros černý. Loňská finalistka Lucie Šafářová nepotvrdila úspěšnou bilanci se Samanthou Stosurovou a po velké bitvě svalnaté Australance podlehla 3:6, 7:6, 5:7. Petra Kvitová nestačila na Američanku
Tenis: Karolína Plíšková - Shelby Rogersová - TV program ...
Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena. » «
Zemřel hudebník, podnikatel a fotograf Kenny Rogers ...
Rogersova nejslavnější éra sice vyvrcholila na sklonku 80. let, sympatický vousatý Texasan však stále zůstal aktivní a každých pár lety vydával novou desku. Poslední řadové album vyšlo přes sedmi lety a Rogers se v něm mimo jiné vrátil ke spolupráci