Nejvýhodnější sázení

šíša fotbal cz

Vsaďte si

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 47 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

- Diskuse

Obávám se, že hůř bude co nevidět. Ale pro koho bude hůř, nedovedu předpovědět. Jen tak naokraj: Na jednom gymplu, v ČR, ne v Británii nebo USA, podle sdělení mého známého ředitele vyžadovala zvláštní zacházení matka pro šestnáctiletého synka, o kter

- Diskuse

Podle mě by měl roušku sundávat nejdřív ten, kdo se v ní nejvíc dusí . Musím se přiznat, že roušky taky trošku ladím. Šít neumím, ale našla jsem paní, která je šije, má desítky vzorů a téměř vždycky je to co kus, to originál.

- Diskuse

Pane podnikateli, mnohokrát jsem četl, že podnikatelé se umí o sebe postarat sami, že nic od státu nepotřebují. To jen tak naokraj, není to nic přímo proti vám osobně ani proti tomu, že se podnikatelům budou určitě poskytovat úlevy, náhrady atd.

- Diskuse

Myslím, že těch otázek se může člověk ušetřit, když vezme v úvahu, že v 90% případů má tato virová nemoc lehký průběh a stačí lehnout do postele, uvařit si čaj a několik dní přidat pilulku Paralenu.

- Diskuse

Dobrý den, pane Šlezingre. Kubiš zřejmě neměl v úmyslu kolo nechat, kde ho nechal, ale je možné, že při útěku z místa atentátu, který úplně neprobíhal podle plánu, improvizoval.

- Diskuse

Myslím, že s Čínou se to vyvíjí stejně, jako kdysi po válce u Japonska. Jen v daleko jiných, obřích rozměrech její velikosti. Ještě si dobře pamatuji doby, kdy jsme se u nás smáli, že Japonci okopírují všechno, co se jim dostane do ruky.

- Diskuse

Ano, i v tom je rodičovství. Stát a být připravený pofoukat kolena, ale současně vychovávat k odpovědnosti. Můj tatínek vždycky říkával, že čím je člověk starší, tím víc toho může, ale také musí.

AC Sparta Praha - Fanoušci |

Tipovačka fanoušků v aktuálním měsíci. P Nick; 1. šíša: 117: 544: 324: 219: 2..Tom. 102: 461: 277: 184: 3..Tom. 43: 318: 177: 140: 4. baroko

- Diskuse

Jaroslav Novák Hon na Schillerovou; Ladislav Větvička Nejsme žadni vtipalci. Vraťte, co ste ukradli! Kateřina Lhotská EU se vměšuje do vnitřních záležitosti Česka

- Diskuse

Vidíte a já často sleduji TA3 a když začal koronavirus tak jsem si říkala jak jsou dlouho ti Slováci v pohodě. Stále se tam řešily volby, Matovič, téměř o viru ani zpráva a tady už to dávno běželo a byla toho plná TV.