Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

| oficiální stránky fotbalového klubu

05.03.2009 Charvát přebral pohár pro vítěze Aritma Cup. "Tohle mužstvo má sílu," řekl poté. "Tohle mužstvo má sílu," řekl poté. 04.03.2009 Přední Kopanina získala první trofej v sezóně.

Slavia - Sparta

V 51. minutě získal na Sáčkovi míč Král a šel do vápna soupeře, střílel na zadní tyč, ale minul. V 53. minutě hosté po ojedinělé návštěvě vápna Slavie vyrovnali, když Plavšičova střela zaplavala za Koláře - 1:1. V 60. minutě šli slávisté dva na jedno

Seznamčlánků na Moravskoslezský deník se štítkem Jablonec

Pohár rozlosován! Opava přivítá Spartu, Baník pojede do Plzně Kraj – Trio regionálních fotbalových zástupců v MOL Cupu už zná své soupeře pro osmfinále.

Pavel Horváth – Wikipedie

V předposledním 29. ligovém kole 21. května se trefil podruhé v sezoně proti domácí Sigmě Olomouc, v 87. minutě zvyšoval na konečných 2:0 pro Spartu. Na půlící čáře zachytil rozehrávku soupeře, všiml si, že brankář Tomáš Lovásik je daleko od brány a

VIKTORIA Plzeň - zprávy z Fotbalu v Plzni - Zpravodajský ...

VIKTORIA Plzeň - zprávy z Fotbalu v Plzni - fotbal v Plzni. Fotbalová zprávy Plzeň. ZPRÁVY - informace: FOTBAL PLZEŇ: Fotbal v Plzni

České noviny - fotbal -

Nyon (Švýcarsko) - Evropské fotbalové soutěže musejí do 25. května rozhodnout o tom, jak a kdy mají v úmyslu dokončit přerušenou sezonu. V dopise pro všech 55 členských federací je...

1998 -

Utkání: Pohár ČMFS, osmifinále. Sestava: ... že některé zákroky odpískal pro Spartu.” ... Průběh: Přestože slavisté nastoupili jen s jedním útočníkem, předváděli hned od začátku útočný fotbal. Už v první čtvrthodině musel brankář hostů Pižanowski zac

Pohár ČMFS 2007-2008 - Fotbal

Online reportáž - AC Sparta Praha - Bohemians Praha 1905 2:0, Pohár ČMFS 2007-2008 4. kolo

Piták zaplatí Rolkovi večeři -

Druhým semifinalistou Poháru ČMFS se stali fotbalisté pražské Sparty, kteří porazili Viktorii Žižkov 2:0. Do vedení Spartu poslal už ve 16. minutě Lustrinelli, o pět minut později zvyšoval Kisel.

CELLER: Těší se na Spartu, lituje zranění Krále ...

Pohár ČMFS, 1. kolo: Holice - Dvůr Králové. ... Jsem velmi rád, že se nám podařilo dostat do Dvora Králové pražskou Spartu, o to nám v tomto utkání šlo. Jediné, co mě mrzí, je zranění Krále, který má zlomený kotník a bude více než měsíc mimo hru.“ ..