Nejvýhodnější sázení

starý mateřov fotbal

Vsaďte si

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 7 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

I.B třída, skupina A
Databanka sportovních výsledků - fotbal, hokej, futsal, florbal, výsledky on-line, rozpisy, tabulky, rozlosování, komentáře, diskusní fóra, odkazy. Tvorba ...
TJ Jiskra Rybitví
Vážení členové klubu TJ Jiskra Rybitví, obracím se na Vás s prosbou o spolupráci při plnění důležitého úkolu. Dle rozhodnutí FAČR jsem, jako administrátor klubu, povinen doplnit všem našim členům do systému funkční a unikátní e-mailovou adresu.
SK Sokol Dříteč | oficiální stránky klubu
Předseda SK Sokol Dříteč zve všechny členy na valnou hromadu, která se koná 24. 1. 2020 od 19h v salonku Restaurace Obecní dům Dříteč. Účast všech členů nutná.
Tupadly : Kolínský fotbal
Kolínský Fotbalový Informační Servis - Výsledky, tabulky, sestavy, statistiky, články, fórum o fotbalu z Kolínska
Výběr U-17 Pardubického kraje
Výběr hráček U-17 let pro Pardubický kraj sehrál v úterý 27.3.07 od 17,00 na hřišti SK Starý Mateřov přátelské utkání proti DFO Ředice (do 17 let). Zápas skončil výsledkem pro DFO Ředice 1:0.
FOTBAL | Sportovní klub
1. kolo 27.července 2013 SK Starý Mateřov – Jiskra Heřmanův Městec 3:5 (0:2) Hlaváček 2, Kalousek . 22. června 2013 návštěva přátel z družebního Klein-Mühlingenu . úterý 4. června 2013 „Den s trenérem Gambrinus ligy“ – trénink pod vedením trenéra FK
DŘÍTEČ „A“ – STARÝ MÁTEŘOV „A“ 3:1 (1:1) | SK Sokol Dříteč
DŘÍTEČ „A“ – STARÝ MÁTEŘOV „A“ ... Dřítečtí v souboji s favoritem dokázali, že fotbal hrát umějí a za kolektivní i kvalitní výkon zasluhují pochvalu. Na jaře čeká Dřítečské fotbalisty ještě pořádně téžká práce s udržením OP.
YouTube
Užívejte si videa a hudbu, kterou milujete, nahrávejte originální obsah a sdílejte to vše s přáteli, rodinou a celým světem na YouTube.
Odkazy :: TJ Jiskra Rybitví
FAČR IV.třída Přeloučsko: IV.třída Přeloučsko: - Pardubice: TJ Přelovice: SK Lázně Bohdaneč: SK Křičeň: Slavoj Choltice
TJ Sokol Staré Hradiště - Stare Hradiste | Facebook
TJ Sokol Staré Hradiště, Staré Hradiště (Stare Hradiste). 142 likes · 4 talking about this. Sportovní organizace TJ Sokol Staré Hradiště sdružuje aktivní fotbalisty všech věkových kategorií a jejich...