Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Plzeň zahájila přípravu. Nechyběly posily i uzdravený Krmenčík
Nechyběly posily i uzdravený Krmenčík. ... Šestatřicetiletý Slovák Marek Bakoš, který po minulé sezoně uzavřel kariéru, na pozici asistenta nahradil Dušana Fitzela. S vrcholovým fotbalem ve 33 letech skončil také záložník Daniel Kolář a ve Viktorii b
2009 -
Borek 0:1, 5. Brožík 0:2, 45. Kovařík z pen. 1:2, 83. Kalabiška 1:3. Průběh: A-tým Slavie se po prvním zápase s Bohemians 1905 přemístil do 02 Arény na Fortuna víkend šampionů, šanci proti Příbrami tak dostali hráči slavistické rezervy.Juniorce se al
Slavia - Plzeň
Plzeň do zápasu zase šla se svou strategií a vždy je důležité, kdo dokáže soupeři vnutit svou strategii. Nám se to myslím dařilo a hrálo se dost, hlavně v první půli. Po prvním gólu jsme poslali na hřiště papírek s pokyny, bylo toho dost, Plzeň změni
Gol 01/2014 by Rene Rejman - Issuu
Jak se Pavel Vrba chystá na svůj první reprezentační zápas. Petr Čech je posedmé Fotbalistou roku. Gambrinus liga v číslech a pohledem Ericha Brabce. Diego Simeone probudil Atlétiko.
Pavel Horváth –
Protože se fotbal hraje hlavně pro lidi, to, že se hraje Fortuna:liga až do odvolání bez diváků, je nevýhodou pro všechny týmy. Nový kouč poslední Příbrami Pavel Horváth říká, že to musí všichni zainteresovaní nějak přežít a v rámci své prvoligové pr
Detail zápasu FK Jablonec - FC Viktoria Plzeň | FORTUNA:LIGA
Na to, jak byl náročný terén, se hrál hodně slušný zápas. V prvním poločase jsme byli lepší, produktivnější i konstruktivnější. Šli jsme do dvougólového vedení, ale věděli jsme, že soupeř má svou sílu. To se potvrdilo v druhém poločase, kdy se hned z
Domažlický FOTBAL krajské soutěže
Fotbal:„Dojel jsem na mladickou nerozvážnost,“ míní David Horňáček Arsenal Česká Lípa na pražském turnaji ještě nepoznal porážku Afričané v SK Kladno nebudou, červenou kartu jim vytasila česká ambasáda
Detail zápasu FK Mladá Boleslav - FK Teplice | FORTUNA:LIGA
Teplice toužily zlomit neúspěšnou sérii z venkovních hřišť a za úvodní aktivitu byly odměněny rychlou vedoucí brankou. Zmatky v nedůrazné domácí obraně potrestal po odraženém míči střelou k tyči Lüftner a dočkal se svého třetího ligového gólu v karié