Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Hokej - Prachatický deník
Nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.
Komunisty zatracovaný kanonýr Scherer zase získává uznání ...
Komunisté na něj uvalili klatbu zapomnění. Adolf Scherer přitom na fotbalovém mistrovství světa v Chile v roce 1962 třemi góly prostřílel československému týmu cestu až do finále. Až v posledních letech se muži, který od roku 1973 žije ve Francii, za
Mistrovství světa 2014 - reportáž a statistiky zápasu ...
Skupina H na svém startu málem přinesla obrovské překvapení. Favorit z Belgie dlouhých sedmdesát minut nebyl schopen vytvořit si jedinou šanci a po penaltě Feghouliho z pětadvacáté minuty prohrával 0:1. Až v závěru díky brankám Fellainiho a Mertense
Veteráni | Jihočeský hokej
Dlužno dodat, že bývalý slovenský reprezentant, jenž v září oslaví 47. narozeniny, se vedle trenéřiny stále ještě baví aktivním hokejem ve třetí nejvyšší soutěži. Jednu sezonu absolvoval v barvách Humenného a poslední dva roky v dresu HK Bardejov. Za
Ladislav Zikmund aktuálně | Praha na Dlani
Hokejisté Kladna zvítězili v 50. kole extraligy v Brně nad Kometou 2:1 a stále mají naději na záchranu v nejvyšší soutěži. Domácí vedli brankou Petera Muellera, za hosty vyrovnal Brendan O'Donnell a vítězný gól vstřelil za asistence Jaromíra Jágra ve
Třetina s Endálem skolili Písek, v ... -
Čtrnáctizápasová porce napříč celou naší republikou čekala v sobotu 14. ledna na fanoušky třetí nejvyšší tuzemské hokejové soutěže. Na Západě hned tři mančafty doma rozdávaly body. Z venkovních bodů se radovaly Kobra, Klatovy i Bílina. Skupině Střed