Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Kanada - Rusko 4:2, Neskutečný obrat Kanady! Naděje Rusů ...
Sobota rozhodne o finalistech letošního mistrovství světa v hokeji. A hned první zápas Kanady s Ruskem nabídl v Kolíně nad Rýnem třeskutou bitvu, v níž Sborná vedla 2:0, hráči Javorových listů ale v průběhu třetí třetiny otočili vývoj čtyřmi góly v ř
Mistrovství světa v ledním hokeji 1999
Z historie Mám tady pár zajímavých historických dat. Mistrovství světa v ledním hokeji jsme totiž letos nevyhráli poprvé, ale v historii Československa a ČR již poosmé! Titul mistra světa máme z Prahy 1947, Stockholmu 1949, Prahy 1972, Katovic 1976,
Rusko - Finsko 0:1, Rusko - Finsko ONLINE: Senzační výhra ...
Pořádnou senzaci přinesl první semifinálový duel na bratislavském MS hokejistů. Dosud suverénní Rusové nedokázali vstřelit gól Finsku, jehož kapitán Anttila gólem z 51. minutě zařídil po třech letech účast v zápase o zlato. Sborná plná hvězd z NHL se
MS 2019 hokej | Finsko - Německo 2:4, Němci nečekaně ...
Hokejisté Německa porazili ve svém závěrečném zápase v základní skupině A na mistrovství světa v Košicích Finsko 4:2 a posunuli se na průběžně třetí místo tabulky. Finsko, které poprvé na turnaji nebodovalo, je zatím první. Hrdinou zápasu se stal úto
PowerPlay Magazín
PowerPlay Magazín. Už dnes začíná MS v hokeji. Přidané: 25.05.2019 00:30:00 | Kategorie: Magazín - Informace. Nejdříve se v tomto článku spolu podíváme jak dopadla příprava jednotlivých věkových kategorii, s přípravou jsme už začali v minulém článku,
Další zastávkou na našich cestách po netypických hokejových zemích bude Polsko. Ve článcích, které již v PP magazínu vyšly, jsme navštívili některé „exotické“ hokejové destinace, avšak dnes se přesuneme do střední Evropy, k našim polským sousedům. V
MS 2019 hokej | Dánsko - Německo 1:2, Hokejisté Německa ...
Hokejisté Německa porazili na mistrovství světa v Košicích Dánsko 2:1 a po dvou odehraných zápasech mají na kontě plný počet šesti bodů. Duel základní skupiny A Němci rozhodli ve druhé třetině, kdy si vypracovali dvoubrankové vedení. Dánsko dokázalo
NHL hokej - kluby, osobnosti, historie - John McKinnon ...
Píše se rok 2020 a máme v této nejlepší soutěži v ledním hokeji zastoupení 31 klubů, přičemž další ze Seattle se třese na svůj start, který se předpokládá v sezóně 2020-2021. A má dokonce již svůj web. Přesto jde, z hlediska historie o knihu hodnotno
Statistiky týmů: Reprezentace | - web českého hokeje
| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy
MS 2019 hokej | Finsko - Kanada 3:1, Favorit na lopatkách ...
Hokejové mistrovství světa na Slovensku slibuje pořádně napínavou podívanou. A také překvapení na úkor favoritů. Hned úvodní zápas skupiny A v Košicích jedno přinesl. Finsko totiž vyhrálo nad Kanadou 3:1, dvě branky vítězů vstřelil mladík Kakko, druh