Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

A-tým | FC Nasavrky, z.s.
Za dalších pět minut se hostům povedl po standardní situaci ve vápně závar, po němž Nepivoda srovnal na 1:1. Druhý poločas příliš zajímavý fotbal nepřinesl, hra byla neustále přerušována a neměla spád. Nudu přerušil až v 73. minutě domácí Novák, kter
Krajský fotbal: Holice si vycídily rezavý štít ...
Jiří Tesař, trenér Rosic nad Labem: „Od začátku utkání se hrál kvalitní fotbal, oba mančafty chtěly kombinovat. Ve druhé půli už možná bylo znát u soupeře prostřídání v sestavě, hra se otevřela, ale my jsme neproměnili několik šancí.
AFK Horní Jelení | A tým
Je mi líto pozápasových strkanic, ale myslím si, že všichni aktéři této nevhodné dohry by si měli uvědomit, že fotbal je jen hra a zábava." 12.kolo. - neděle 25.10.2015. - 14.30 AFK Horní Jelení - TJ SOKOL Dolní Újezd 1:3 (0:0)
Fotbal Stolany:Proseč - 1:3 – jtphotography – album na Rajčeti
Fotbal Stolany:Proseč - 1:3. Popis. Období ... Oblíbená hra s fotkami od 249 Kč Prohlédnout kalendář ...
Nasavrčtí přejeli Pardubičky, Nováček z Tuněchod proti ...
V 39. minutě se trefil Dědič. Od té chvíle se hra opticky vyrovnala. Než se ale domácí po změně stran nadechli k náporu, dostali dva góly a bylo hotovo. Hosté nebyli lepším týmem, nicméně byli efektivnější. Proseč – Stolany 2:4 (1:3) Proseč: Lampárek
Chotěbořský Courier Harry: Nejnovější Výsledky fotbalu FC ...
Česká tisková sportovní agentura-fotbal Divizní soutěže v MF Dnes Divizní Žďas Žďár Sportovní noviny - fotbal ... SK Stolany 2 : 3 (0 : 2) ... 5.4.2004 úterý 17.00 stadion-krátký výběh,hra 8.4.2005 pátek 17.00 taktická příprava ,střelba,hra
Stolní fotbal |
Stolní fotbal je skvělá hra pro dva i více hráčů. Děti s ním zažijí akční zábavu a napětí při napodobování „profi” turnajů jejich tatínků. Zatímco stolní fotbal pro děti s protáčecími madly procvičí postřeh, varianta s pružinovými figurkami podpoří s
Trumfy znovu drží Jablonné. Blýskl se Lička - Orlický deník
Hra byla v obou poločasech rozdílná. V první části fotbal pokulhával, přesto fanoušci viděli dva skvostné góly. V 10. minutě se protáhl po levé straně Prokopec, předložil míč Václavkovi, který zvolil parádní zakončení. Po chvíli to prvně zkusili i ho
Sokol (spolek) - Uniepedie
Fotbal Jevišovice. Fotbal Jevišovice je moravský fotbalový klub z Jevišovic na Znojemsku, který byl založen roku 1939. Nový!!: Sokol (spolek) a Fotbal Jevišovice · Vidět víc » Franciszek Tomaszewski
MFK Chrudim– FC Sellier&Bellot Vlašim 2 : 1 (2 : 0 ...
Chceme, aby nás fotbal bavil a zároveň bavil i naše fanoušky, ale dnes byly body na prvním místě a vše bylo podřízeno výsledku. Vítězství si nesmírně vážíme.“ Erich Brabec (trenér FC Sellier&Bellot Vlašim): „Už poněkolikáté jsme laxně vstoupili do ut